شرکت فنی و مهندسی قادرنصب

تجهیزات صنعتی پتروشیمی

شرکت قادرنصب تحت عنوان تامین­ کننده، پیمانکار و انجام خدمات تعمیرات و سرویس و نگهداری تجهیزات تاسیس شده است و به عنوان یکی از شرکتهای فعال و پیشرو در زمینه تامین تجهیزات پتروشیمی، تجهیزات دریایی، اسکله ها و فرا ساحل شناخته می شود.

ما قادر هستیم تا اکثر فعالیت های مورد نیاز خود را انجام دهیم، همچنین دارای توانایی و تجربه در راستای برون ­سپاری بسیاری از فعالیت­های منحصر به فرد یا تخصصی به شبکه پیمانکارهای فرعی تایید صلاحیت شده می­باشد. این روش اغلب به عنوان هوشمندانه­ ترین و ارزان قیمت­ ترین راه­ حل جهت مدیریت تعمیر و نگهداری و کارهای پروژه­ای کوچک در یک منطقه جغرافیایی وسیع است.

صنعت نفت و گاز دائما در حال تطابق با چالش های اقتصادی و زیست محیطی جدید می­باشد. پرسنل ما این اطمینان را ایجاد می­نمایند که از روش­های مهندسی متناسب با جدیدترین فناوری­ها جهت تولید سودمند و حمل و نقل و توزیع این محصولات استفاده می کنند.

اکنون ما در حال همکاری نزدیک با چندین شرکت تولیدی بزرگ متخصص در زمینه تجهیزات پالایشگاهی، پتروشیمی، تاسیسات بندری ودریایی و همچنین تولیدکنندگان چسب، چسب­های بی­ هوازی، مواد کامپوزیتی و الاستومرها هستیم.

پلیمرهای فلزی

پلیمرهای فلزی چستر مواد دوجزئی برای بازسازی قطعات فلزی، فولادی، چدنی و فلزات غیر آهنی هستند.
استفاده از مواد کامپوزیتی یک جایگزین اقتصادی برای جوشکاری می‌باشد. پلیمرهای فلزی چستر برای بازسازی شکل سطوح و محافظت از آنها در برابر عوامل خورنده خارجی طراحی شده‌اند.
شرکت چستر مجموعه کاملی از محصولات دوجزئی برای بازسازی و نوسازی را ارائه می‌دهد که از طریق آن شما می‌توانید تقریباً هر مشکل مرتبط با حفاظت از سطوح و تعمیرات قسمت‌های فلزی فرسوده را انجام دهید.
مواد کامپوزیتی ساخته‌شده توسط شرکت چستر دارای استحکام بالا و مقاومت شیمیایی عالی هستند. کار با آنها آسان است، و دارای چسبندگی عالی به فلزات و بتن هستند، حجم آن در طی عمل‌آوری (پلیمریزاسیون) تغییر نمی‌کند.

سیستم کمک ناوبریمحدوده سیستم های کمک ناوبری طیف گسترده کمکهای ناوبری را شامل می شود.

علاوه بر گوی های شناوری که با آخرین و به روز ترین روشهای قالبگیری چرخشی از پلی اورتان ساخته می شوند، هنوز هم گوی های شناور فولادی مرسوم تولید می شوند. روش قالبگیری چرخشی استفاده از فوم PU یا تکنولژی و مواد GRP را توسعه داد.

چراغهای دریایی الاستیک به کمک یک برنامه محاسباتی عملکرد و پایداری کامپیوتری اختصاصی طراحی و تولید می شوند. انواع مختلفی از پایه چراغ¬ دریایی، GRP، برجهای قالبگیری گردان PE و سایر لوازم جانبی وجود دارد. در طراحی وساخت فانوس دریایی و دیگر تجهیزات الکترونیکی توجه خاص مد نظر گرفته شده است که با منابع متعدد تغذیه از قبیل باطریهای اولیه، تغذیه اصلی یا سیستم های انرژی خورشیدی کاملا تجهیز شده اند.

مواد پوششی

پوشش محافظ سطح YF چستر یک کامپوزیت اپوکسی- فلزی مایع دوجزئی می باشد که حاوی رزین‌های اپوکسی اصلاح‌شده، فلز و پرکن‌های سرامیکی می باشد. این محصول بطور خاص برای پوشش دهی زیر آب و سطوح مرطوب کاربرد دارد.

طنابهای مهارکننده

طناب پهلوگیری Hawser در لفظ به معنای طناب یا کابل فولادی وزینی است که مخصوص نگه داشتن یا بکسل کردن کشتی استفاده می شود. عملکرد این نگهدارنده باعث شده است تا این وسیله به یک ویژگی مهم از مهارتهای دریانوردی و یا قابلیت عملیاتی کشتیرانی و قایقرانی بدل شود. تاریخچه استفاده از این طناب فولادی نگه دارنده کشتی به قرن 14 میلادی بر میگردد و در زمان حاضر از آن بعنوان کابل یا طناب نگاهدارنده کشتی نام برده میشود.

گواهینامه ها

جهت ارتباط با شرکت